CRX-EE8-Kde sehnat N.D.na pravý předek?

Jste v nesnázích, někde je chyba a vy nevíte jak dál? Pište sem...

Moderátor: Minor

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 22 bře 2017 12:21

Vážení
Obracím se na Vás o pomoc s posouzením .Jestli někdo z Vás kupoval na Aukru na céro(plastové nadkolí,přední sklo a.t.d.)Jaká je to kvalita vzhledem k tak nízké ceně? Čekám na Váš názor.Předem Diky Standa.

Robo23x
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Robo23x » 30 bře 2017 13:40

Ahoj rozmýšľal som nad tou časťou kasne ktorú potrebujete a napadlo ma že Jirka1 kupoval ee8 zo slovenska a zdá sa mi že ten predajca mal aj nejakú rozrezanú ee8 na predaj. Možno má jirka na neho číslo keď bral crx. Je to síce už dosť dávno a možno je to v šrote ale náhoda je blbec...

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 30 bře 2017 19:14

Přátelé stejné CRXkrve.
Robo!Jsem rád ,že sis vzpoměl,Já jsem si zajel pro přední podběh na západ Čech do(České Lípy)je to podběh z Civica 4G,zkusím to nějak napasovat od tlumiče pérov.dopředu.Také jsem sehnal držák baterie,podložku bat.plast,chladič,rezonátor,airbox.Mám opravenou kapotu(před kytováním)držák nárazníku,.Zítra konečně dostanu do dílny a začnu rozebírat ostatní na autě.Taky moc děkuji Všem přátelům,kteří mě pomohli sehnat díly z Polska(světlo a pozičku)už je snad na cestě ke mě.(čekám balik) auž budu moci pasovat.I ten blatník od Shaka mě moc pomohl Díky Všem,Všem i těm na které jsem zapoměl. Standa.

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 30 bře 2017 19:16

Jirko1,ozvi se Standa.
Prozvoň:732835937.

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 27 zář 2018 20:12

Vážení přátelé.
Dnes jsem měl smolný den.Dostal jsem se do velmi nepříjemné situace se svou CRXkou,na velmi frekventované silnici 2km od domu.Ve chvíli kdy jsem měl za velkého provozu odbočovat opět(stejně jako tenkrát v Praze) doleva přede mnou malý náklaďák MAN rovněž odbočující jako já prudce zabrzdil,a já zapoměl že v tomto místě je silnice hodně kluzká (z důvodu velmi četné nehodovosti v této křižovatce)brzdil jsem ze všech sil,ale nic to nebylo platné jel jsem jako na saních až jsem se nárazem o příčnou rouru na zadku MANa zastavil.Zase ten pocit zoufalství nastal a přepadl mě,že tentokrát to už nedám dohromady.Ten řidič ,zavolal policii,čekali a řídili jsme dopravu 2 hodiny (systémem 100-200metrových kolon)Mezitím jsem přemýšlel jak to udělat aby tato událost nebyla ještě dražší než to co mě čeká jak budu shánět N.D.Prostřednictvím mého syna.který se to co se mě stalo nějak dozvěděl a příjel mě odtáhnout,jsem komunikoval s tím řidičem náklaďáku,že se rozjedem každý po svém,jemu se nestala žádná škoda a já jako,že si následek této nehody odstraním sám.Namítal(opět přes prostředníka)že za pár dní si vzpomenu,že do mě nacouval,až po písemné záruce,kterou sepsal můj syn,tak polevil (asi ho taky jak mě po víc jak 2hod bolely ruce jak jsme dělali regulovčíky)(moc nepřehledná křižovatka)Uklidil zametl střepy můj syn,a rozjeli jsme se(resp.mně odtáhl domů)Tak že opět musím shánět zrovna to čeho je tak zoufale málo.T.J.oba přední reflektory,pravá pozička,kapota(tuto ani náhodou nedám dohromady),chladič--může být i z ED9 nebo civic 4G,)Prosím koukněte se do svých zásob (nemusí to být 1A kvalita) naštěstí nárazník přežil a to ostatní se pokusím opravit,vyklepat .
Předem Všem za pomoc předem Děkuji Standa. P.S.Ani mě aniEvě se nic nestalo. A to je moc FAJN.
P9270114.JPG
P9270115.JPG
P9270116.JPG
P9270113.JPG

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 27 zář 2018 20:32

Uff! To je mi moc líto! Shánění nebude snadný, to je jasný, ale aspoň, že je nárazník celej. Téčko mezi brejle vyklepeš, ta světla, to bude trochu boj, a kapota asi nejhorší shánění. V Polsku jedna je, ale nic levnýho - https://www.olx.pl/oferta/maska-honda-c ... ab0ca54c38
Hlavně, že jste oba v pořádku a přes zimu to dáš zase dokupy, stejně bys cérem v zimě nejezdil, ne?
Držím palce a budu ti koukat po dílech.
Chladič na ED9 se dá celkem slušně koupit novej.
Minor@honda-club.cz, 737574121, ICQ 225505717

Redy
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 27 zář 2018 20:42

To je teda pech! Cocks nedávno prodával komplet předek, nárazník, světla, kapota, pozičky atd, asi za 35, je to řacha, ale tyhle věci se fakt blbě shání. A já bych od tebe rovnou koupil nárazník, takže bys to měl levnější :)

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 27 zář 2018 20:44

Redy: děláš si zásoby? :)
Minor@honda-club.cz, 737574121, ICQ 225505717

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 27 zář 2018 22:10

Nárazník mám uprostřed vyrezany, chtěl bych kompletní :)

skritek
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skritek » 29 zář 2018 08:29

Asi bych dokazal vetsinu plechu opravit bez nutnosti vymeny. takze jen sehnat svetla
Tel 777 27 35 35

Vy můžete jezdit rychle, Já mužu jezdit všude

a uz i rychle :-)

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 29 zář 2018 20:06

Zdravím všechny kamarády od CRXek.
Jestli jsem měl předevírem smolný den,tak dnešek je ten nej…...Díly mám přislíbené včetně kapoty,je to hodně peněz,ale víc než peníz je mít bezvadné kamarády a o tom jsem se dnes přesvědčil.Jsem hrozně rád,že to tak JE. Na tu kapotu si zatím netroufnu,možná někdy v budoucnu.Standa. P.S.Minore nedovedu si představit nastávající zimu bez CRXky,proto udělám vše pro to abych mohl co nejdřív obout zimní obutí.

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 30 zář 2018 12:57

A od koho, nemá tam i nárazník? :D

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 30 zář 2018 15:32

Ahoj Redy.
Nevím,ve čtvrtek bych si chtěl pro ty díly zajet.Zeptám se.Zatím jsem nedostal povolení jej zveřejnit,on si tyto všechny díly schovával pro sebe,ale slitoval se nade mnou.Za což jsem mu moc vděčen. Původně jsem šel po typu od Minora (viz výše),už jsme s Bikerem se dívali co ještě se dá sehnat vPL.Nakonec jsem to s Díky v tom polsku ukončili.(ceny tam jsou podobné)+ doprava+provize. Tak ať se Ti podaří ten správný nárazník sehnat. Přeje Standa.

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin16 » 03 říj 2018 15:54

Prokristovy rány Stando :-( tohle už je snad prokletí. Je dobře že jste vyvázli bez zranění a odnesli to jen "plechy" držím moc palce s opravou, to jediné mohu, díly na EE bohužel nedisponuji :-(
アクションのないビジョンは白昼夢のようなものです。ビジョンなしのアクションは悪夢です
"Vize bez akce je jako snění za bílého dne. Akce bez vize je noční můrou"

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 03 říj 2018 18:51

Martine.
Děkuji za ůčast.Teď už je mě hej,zítra si jedu pro díly.Nejsou nové,uvidím.Konečně budu moci na tom dělat.Bouračka to byla nechtěná,ale po demontáži už to nevypadá tak hrozivě.Už se těším jak to budu natahovat zpátky a budu moci pomalu pasovat do původního tvaru.Škoda těch peněz,kdybych je mohl investovat do auta jinak než takhle.Je hezké,že se najdou tak přátelští kamarádi, kterým není jedno so se komu přihodí. Díky přátelé! Standa.

PeteZ
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PeteZ » 04 říj 2018 06:15

Ajaj tohle hrozně nerad vidím a čtu......každopádně včera mi Martin volal a říkal mi Stando o vaší nehodě a jestli nevím o někom kdo ma díly na EE.....bohužel nevím ale kdyby náhodou mám doma jeden EE chladič jehož stav nedovedu posoudit ale myslím že neteče i když žadnej fešák to neni ;)
IMG_20181004_070308.jpg
IMG_20181004_070308.jpg

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 04 říj 2018 14:11

Nějak se mě stratila odpověď,proto moc děkuji PeteZ -mu za nabídku chladiče.Zatím si jej nemohu vzít proto že jsem si byl dnes pro tak důležité díly(světla ,kapotu,pozičku) u J!R u Brna,najeli jsme ze synem 310km.Jsem moc rád,že je mám doma a mohu začít s opravou.Redy! J!R se Ti ozve ohledně toho před. nárazníku.Jir má krásnou dílnu a i CRX ka je na moc dobré ůrovni jede mu jak pila.Proto Vám Všem Děkuji za zájem mně pomoci.Teď mě čeká práce,pokud se vejdu do finančních možností by to mohlo jít dobře. Zdraví Standa.

PeteZ
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PeteZ » 04 říj 2018 19:39

Stando vůbec se nic neděje já ho mám doma od výměny za hliníkovej cca rok a půl spíš jako takovou rezervu nechtělo se mi ho vyhazovat když netekl jen je takovej...nó....vyplešatělej místy :D
A ve sklepě mi úplně nepřekáží takže pokud bude někdy moct posloužit tak tam počká ;)

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 05 říj 2018 20:04

Stando, rád jsem Vám pomohl a děkuji za pochválení, jak dílny, tak i auta. Aspoń vidíte proč nemám čas na sraz. Tak ať díly slouží.
Edit.: Ještě posílám odkaz na ten chladič

http://www.br_eshop.breker.cz/index.php ... &id_lang=4

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 05 říj 2018 20:18

To je chladič na ee? Ten by se mi také hodil, mám tam z ed :)

Zpět na „Potřebuji poradit :( / Need help“