žere?

Jste v nesnázích, někde je chyba a vy nevíte jak dál? Pište sem...

Moderátor: Minor

schympanze
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

žere?

Příspěvekod schympanze » 25 říj 2009 13:00

tak ako je to s vasimi krásavicami? žeru vam aj olej okrem benzinu?:) ak hej tak kolko? aspon možem porovnat.

Antiamik
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Re: žere?

Příspěvekod Antiamik » 25 říj 2009 13:07

Čaf ja to ani neviem odhadnúť. Jazdím denne ale slušne žiadny *vtec* na križovatkách :lol: takže vobec nedolievam, stále je tam rovnako.
Max dolejem nejaké poldeci ktoré zostane vo flaške *drinks* (od oleja) kým zasa mením olej.

Redy
Šéfík!:)
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 25 říj 2009 13:14

Já se přidám s pozitivní recenzí :D tuhle jsem měnil olej cca po roce a půl a pořád nudně stejná hladinka a všichni okolo mě na Honday dolejvali jak divý *vytlem* jezdím normálně podle předpisů, tu a tam se neudržím a pořádně jí protáhnu :D takže asi klasika každýho normálního slušnýho řidiče 8-) za rok najedu cca 5-8tis. km. *fin*

Lenny
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lenny » 26 říj 2009 09:19

Moje teda hamá olej podle toho jak moc jí šlapu na krk a jelikož mi to většinou nedá ji neprohnat tak dolévám ale naštěstí jen pár dcl :)

pepo crx
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepo crx » 26 říj 2009 10:09

Dolievam cca. liter od výmeny po výmenu, teda za 10000 km. Je to normálne, vtec si potiahne svoje 8-)

Známy má integru, niekde v origo honďáckom manuáli vyčítal, že pri ostrej jazde si potiahne liter na 1000 km a je to v norme. Jasnačka že ho pak treba zas doliať... :D
enjoy VTEC

schympanze
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod schympanze » 26 říj 2009 10:25

no tak to mam podobne.asi 800ml na 1000km.ale pripisujem to guferam : ventilov :( lebo až tak casto ju zase nepretacam.dufam že na to naskriabem peniaze

CRXT
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CRXT » 08 lis 2009 14:19

Dva a půl litru aleje na 1000km.předtím než jsem to zozebral.Tahle honda žrala nejvíc co jsem kdy měl.Teď už nežere nic.Z 90% to dělají stejně kruhy na pístech.Kolikrát je to spečený tak,že ani nejdou vyndat.Kladivo a šroubovák a vymlátit to na férovku ven.Můžete i nízkorozpočtově-pokud ty kruhy jsou v cajku,tak je jenom rozebrat a vyčistit.Co se týče gufer,tak jsem dospěl k názoru,že když je vyměníš,tak si za rok až dva tam kde jsi byl.Změřit vůle dříků s ventilem a popřípadě vyměnit i ty dříky.Mimochodem se i podstatně sníží chraštění v motoru. *fin*

Ajsik
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ajsik » 08 lis 2009 17:02

Kupuju 4L balení oleje Q8, vypustím, doleju na MAX a zbývající množství (0,3-0,5l) mi v pohodě stačí na dolití do další výměny (8-10.000km) *fin*
_________BŮH STVOŘIL ZEMI ...... HONDA STVOŘILA CRX_________

Ondra-CRX
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ondra-CRX » 08 lis 2009 19:04

ja se taky přidam moje CRX žere ale neni to nejak strašne nedokážu odhadnout kolik ale určite min než litr oleje na 1000km jinak když jsem se o tom bavil s kamošem cojezdi vrchy s CRX tak rikal že dyž tomu davaš tak že si to veme olej ale neni to vubec zle samozřejme pokud to nežere hodně a jinak jak tady psal kolega hlavni příčinou jsou připečenme pistni kroužky k pistu zapečene(stíraky)ale nevešejte hlavu kdo maže ten jede *dance* jj jo to hlavne jak tomu kdo dava a me když chytne blba tak 1 ,2 do omezovače ale to zna asi každy co si budeme povídat *dance* *honda* a mam najeto 251000km ro informaci ja dělal pouze rozvody borec stim naletal 100000 a nedelal nic hned jak jsem to koupil jsem je udelal předtim to mela jakasik baba ta najezdila 130000 ale jestli delala neco s motorem nevim *vtec* *vtec* *vtec* takže tak

cocks
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cocks » 08 lis 2009 22:58

mám B16A1 a za tu dobu co jsem se "motal kolem aut" jsem neobjevil lepší motor..... stav tacho je 209 000km a olej snad ani nedolejvám..vozím sebou od výměny litr v kufru a je tam ještě půl litru a ten první půllitr jsem dolejval až po Mimoni...prostě neexistuje nějakej litr na 1000/km.....a pokud tomu vůbec nenakládám tak je spotřeba dá se říci nulová.....to Sunny GTI N13 motor CA16DE mi žral oleje skoro jako benzínu :D
Když auto tak Hondu, když Hondu tak CRXo, když CRXo tak VTEC CRX 2G, Civic 5G + 6G, Accord 7G :)

mišoCRX
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mišoCRX » 17 lis 2009 21:37

Nazdar 8-) no ako to tu tak čítam tak moja crx je asi jednoznačný favorit v žratí oleja *vytlem*
Jazdím jak človek žiadne extrémy a zhltne mi to liter na 500km :cry: tlaky má na výbornú 14.2 , ide v pohode a motor čmúdi a žere olej veselo... :| guferka mam už kupene a pripravene na vymenu ale mam pocit že to asi velmi nepomože pri takejto spotrebe...takže asi už len komplet GO... *dash*
momentalne Civic coupe EJ6..ale možno raz ešte CRX bude

pepo crx
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pepo crx » 17 lis 2009 21:44

mišoCRX píše:Nazdar 8-) no ako to tu tak čítam tak moja crx je asi jednoznačný favorit v žratí oleja *vytlem*
Jazdím jak človek žiadne extrémy a zhltne mi to liter na 500km :cry: tlaky má na výbornú 14.2 , ide v pohode a motor čmúdi a žere olej veselo... :| guferka mam už kupene a pripravene na vymenu ale mam pocit že to asi velmi nepomože pri takejto spotrebe...takže asi už len komplet GO... *dash*

Tak to Ti pekne papká :o ale keď sú tlaky fpoho, tak by to mohli vyriešiť asi tie nové guferká *fin*
enjoy VTEC

cocks
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cocks » 17 lis 2009 22:57

mišoCRX píše:Nazdar 8-) no ako to tu tak čítam tak moja crx je asi jednoznačný favorit v žratí oleja *vytlem*

to je tady zajímavé..já po přivezení auta do čr nechal měřit tlaky a nebylo to nic moc..přitom olej nežrala... tak je možné že po výměně gufer na ventilech by se to mohlo výrazně zlepšit, pže litr na 500km je fakt extrém...
Když auto tak Hondu, když Hondu tak CRXo, když CRXo tak VTEC CRX 2G, Civic 5G + 6G, Accord 7G :)

mišoCRX
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mišoCRX » 18 lis 2009 15:27

No je to veru vela :( tažko povedat... už som počul viacero dohadou a nazorov či by to mohlo byt v tych guferkach alebo nie...jediny sposob ako si byt isty je asi len vymenit ich.. do krúžkovania a GO motora sa mi veru nechce lebo tuto zimu by som rád dal do poriadku karoseriu a rozpočet je taky že len len...takže uvidim...ak by sa to vyrazne zlepšilo ked sa vymenia guferka bol by som len milo prekvapeny *dance* *honda*
momentalne Civic coupe EJ6..ale možno raz ešte CRX bude

Zpět na „Potřebuji poradit :( / Need help“